Duet Jazz To Night
 

Duet Jazz Tonight

powstał w 2005 roku .  Zespół z powodzeniem występował na firmowych eventach , klubach, hotelach , ekskluzywnych przyjęciach weselnych w Polsce i za granicą. Obecny skład:

Dariusz Tomaszewski

trójmiejski gitarzysta . Edukację muzyczną zdobywał min. w Konserwatorium Muzycznym w Poznaniu oraz na licznych warsztatach w kraju i za granicą  (Conservatorium van Amsterdam ) . Posiada certyfikat Rockschool® Guitar Institute  London. Wcześniej związany z zespołami funkowo-bluesowymi Spec Grupa, Green Onion i Krokodyl . Brał udział w wielu festiwalach  Bluesowych  ( min. Olsztyn , Białe-Błota ,Bydgoszcz , Międzynarodowy Festiwal Perkusyjny Koszalin ) Od 2005 założyciel Duetu Jazz Tonight z którym występuje z powodzeniem w klubach , hotelach i firmowych eventach.

Anna Krawczykowska

wokalistka jazzowa. Jest laureatką wielu festiwali ogólnopolskich. Współpracowała min. z Detko Band , Danutą Błażejczyk i Krystyną Prońko w ramach Jazz Hanza Festiwal. Jest instruktorem śpiewu w Fabryce Wokalu w Gdyni.

Z wielką przyjemnością zagramy u Państwa, umilając ludziom czas słuchając muzyki granej  na żywo na wysokim poziomie. Niepowtarzalny kameralny klimat występu Duetu Jazz Tonight  sprawia, że wieczór na długo zostaje w pamięci ....


Copyright © 2011 Duet Jazz Tonight
Tworzenie stron Webton.pl